Nezařazené

Report: Interbeauty Prague – Spring 2017

Měsíce utíkají jako voda, ani jsem se nenadála a po podzimním Interbeauty, kdy jsem tam byla poprvé, jsem se dočkala toho jarního. Probíhal klasicky dva dny – 21. a 22. dubna 2017 na Výstavišti v Holešovicích.

Když jdete až druhý den, tak sice riskujete, že nebude dostatečně velký výběr (nějaký odstín už může být vyprodaný), ale velkou výhodou je menší množství lidí. To je pro mě rozhodující. Jen škoda toho špatného počasí.

Jak vidíte na fotografii výše, i tak tam bylo dost lidí (hlavně před NYXem) a nebylo jednoduché se mezi stánky pohybovat. Naštěstí jsme se sestrou, která šla se mnou, měly jasný CÍL. Chtěly jsme se podívat ke stánkům NYX, Make Up Revolution a Bomb cosmetics. Nakonec jsme navštívily i Ardell a Jordanu. Byl to rychlejší proces než na podzim, ale odešly jsme spokojené a s tím, co jsme chtěly.
Musím zmínit, že v NYXu pracovali jen příjemní zaměstnanci, kteří byli moc ochotní s čímkoliv poradit. Slečny byly navíc krásně nalíčené. Skvělá inspirace pro zákazníky. Řekla jsem si, že zkusím jejich linky. A samozřejmě jsem nemohla odejít bez Soft Matte Lip Creamu.
rtěnka: Soft Matte Lip Cream odstín Prague, linky: Matte Liquid Liner odstín Black Noir a Vivid Brights odstín Vivid Sapphire
Stánek s bombami do koupele Bomb cosmetics a dalšími „voňavými radůstkami“ opět zářil všemi barvami. I odtud jsme si se sestrou odnesly pár věcí. Letos mě trochu zklamal výběr bomb do koupele. Dokázaly zaujmout spíše svým vzhledem než vůní.
máslo na rty s vůní jahod, bomba do koupele Neskutečný apetit s vůní rebarbory a ostružin
Před odchodem jsme se stavily ještě pro umělé řasy Ardell pro sestru a naše oblíbené bubble tea (nejedná se o reklamu). Kolem této značky je hodně zčeřená voda. Pro váš klid vybíráme převážně z jejich Top 10 bez umělých barviv.
Vlevo: Jablko* + Liči + Ananasové želé Vpravo: Vanilka + Matcha + Ananasové želé
*ze zmíněných příchutí je tato jediná s umělými barvivy
Až zpětně jsem si uvědomila, že jak NYX, tak Bomb cosmetics, u kterých jsem si koupila nějaké kosmetické produkty, které jsem vám ukázala výše, NETESTUJÍ NA ZVÍŘATECH. Moc se na to běžně nesoustředím, ale rozhodně jsem pro. Jiné značky, které se k tomu ještě neuchýlily, by si z nich měly vzít příklad.
Za mě musím říct, že jsem si veletrh moc užila a už se těším na další. Byl to takový „holčičí den“, i když trochu náročnější, než si jen doma dát masku na obličej a nalakovat nehty. 🙂
A jaké jsou vaše dojmy a nákupy z veletrhu?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.