Nezařazené

Recenze: Čištění pleti s kartáčkem Mary Kay

Krásné jarní odpoledne! Už měsíce používám na čištění pleti kartáček od značky Mary Kay, tak jsem si řekla, že vám o tom povím bližší informace.

Na pleti se projevuje stres, únava a zblázněné hormony v období menstruace či těhotenství. Moje pleť není vyjímkou. Níže naleznete všechny potřebné informace, na které jsem si vzpomněla, o mém SOS pomocníkovi, když se objeví pupínky. Stačí jeden den a uvidíte rapidní rozdíl.


Na trhu je spoustu různých pomocníků na čištění pleti a nebudu tady říkat, že je tento kartáček to úplně nej, ale rozhodně se vyplatí nad tím popřemýšlet a nebát se do takovéto věci investovat trochu víc. Kartáček od Mary Kay jsem kupovala za nějakých 1400 Kč a nelituji toho.

Kdybyste přeci jen, dámy, chtěly něco levnějšího, dejte si alespoň pozor na to, ať se hlavice kartáčku otáčí, ne jen vibruje. I to se totiž stává a míjí se to účinkem.

V ceně obdržíte přístroj MK, dvě kartáčkové hlavice a dvě AA baterie.

Kartáček podle mého názoru už na první pohled vypadá luxusně a spolehlivě. Je vodotěsný, má pohodlnou rukojeť a kvalitní hlavice.
Po zapnutí si můžete vybrat ze dvou rychlostí otáček hlavice. Já jsem zprvu používala tu první, pomalejší, a nyní, po půl roce používání, kdy mám slabší baterky, jsem přešla na druhou rychlost, která se stala naprosto vyhovující i na mojí citlivou pleť (normálně to tak není), a můžu kartáček používat vesele dál. Ano, po tak dlouhé době jsem ještě nemusela měnit baterie. 🙂
Správně by se to mělo používat 2x denně – ráno a večer. Takhle často to upřímně nezvládám, nejsem schopná se k tomu donutit, i když je to příjemné. Donutím se zhruba obden. Přesto obdivuji, že na štětinách čisticí hlavice i po tolika měsících skoro není znát používání.
Snad nemusím zdůrazňovat, že je třeba i nějaký ten čisticí gel a voda. Já se spoléhám na čisticí gel rovněž od Mary Kay, ale kartáček plní svou službu i s jinými gely.
Proč používat elektrický kartáček? Jednoduše proto, že i kdybyste se přetrhly, tak vaše ruce ani s manuálním kartáčkem takového výkonu nedosáhnou. Neberte si to špatně, ale s tímto přístrojem ani nepotřebujete žádný peeling. 😉 Pleť je čistá a neuvěřitelně hebká
Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit rychlejší léčení akné. Když se objeví, použiji kartáček jak ráno, tak i večer, a do dvou dnů můžu jít ven s klidným pocitem bez make-upu.
Co se mi ještě líbí je, že pro udržení kvality a hygieny hlavici oddělit a skladovat na poličce ve skříňce a samotné tělo hodit mezi ostatní produkty, aniž by došlo k poškození.
Celkově tento produkt hodnotím kladně, jak vám po přečtení článku došlo, a jsem jednoznačně PRO, co se týče elektrických pomůcek na čištění pleti. Směle do toho!
Snad jsem vypověděla vše podstatné a alespoň trochu vám tím usnadnila život. 🙂 Mějte se hezky!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.