Nezařazené

Ve stylu královny koloběžky – Nalíčená/nenalíčená

Krásný den všem! Každý si určitě prožil spoustu uspěchaných rán, kdy se nic nestíhá, zapomenete na spoustu věcí, pro které se postupně vracíte, a nejraději byste celý den zabalili už na začátku a nikam nešli. Já tahle rána mívám poměrně často (jsem totiž věčný „nestíhač“) a rozhodně na tom chci zapracovat. Tento článek však nebude o tom, co proti tomu dělat…

Před pár dny jsem opět ráno pospíchala do školy, opět jsem byla ve skluzu a opět jsem samozřejmě na něco zapomněla – na řasenku! Zní to malicherně, že? Od puberty mě zlobilo, jak mám krátké a světlé řasy. I když se nepovažuji za nějakou nafintěnou slečinku, která by nenamalovaná nevyšla ani k popelnicím, dát si maskaru na řasy bylo pro mě (vedle zakrytí případných pupínků) stejně důležité jako např. čištění zubů.


A víte co? Toho rána jsem vstala pravou nohou, sama sobě jsem se líbila, usmívala se na sebe do zrcadla, přemýšlela o tom, co mě čeká, a vůbec mi nepřišlo nic divného.

Píši, že to pro mě BYLO důležité, protože už to tak necítím. V posledních letech jsem sice velkou zastánkyní líčení, které podtrhne přirozenou krásu, přesto jsem zůstala závislá na některých kosmetických produktech jako je řasenka.

Ten den jsem si řasy nakonec stejně nalíčila – aby se neřeklo – ale od té doby se cítím svobodnějšíVždyť kolik lidí na světě nemá vlasy či obočí a jak jim to sluší, když nasadí sebevědomý úsměv. 🙂

Stále se líčím ráda a proti dekorativní kosmetice nic nemám. Každý sám nejlíp ví, v čem se cítí dobře.

Poselství této krátké zpovědi je jednoduché. Nemusíte být ve stresu z toho, že se nestíháte nalíčit. Jste od přírody krásné, tak se mějte rády takové, jaké jste! Udělá vás to šťastnější.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.