IBD · YouTube

Bella expanduje na YouTube!

Big news! Rozhodla jsem se začít natáčet videa na YouTube! Najdete mě tam pod názvem „Bella Moon – IBD Jogínka„. S blogem rozhodně nekončím, ale chtěla jsem zkusit něco dalšího a možná i efektivnějšího. Přeci jen lidé v dnešní době víc sledují videa, než čtou články.

Primárním tématem mého kanálu bude Crohnova choroba a obecně vše týkající se chronických nemocí a střevních zánětů. Ostatně celé mé počínání vysvětluji v úvodním videu, které přikládám níže.

Úvodní video s názvem „Kdo je ta holka? | #ibdpacient“

Nezapomeňte mě tam začít sledovat, ať vám nic neuteče. Některá témata budu totiž rozebírat písemně tady na blogu a některá jen ve formě videa na YouTube. Také mi tím samozřejmě pomůžete dostat předávané informace a zkušenosti k lidem, kteří to aktuálně potřebují.

Vše budu vysvětlovat ze svého lajckého pohledu, co funguje mně a mohlo by tedy i někomu dalšímu, jak jsem pochopila různé věci apod. Odborných videí a článků je na internetu dost, ale sama postrádám reálný život pacientů s tímto onemocněním (a v češtině), s kým bych se mohla ztotožnit. Snad to tímto způsobem umožním alespoň někomu jinému. I kdyby třeba jen jednomu pacientovi, tak to bude mít svůj význam.

Mějte se famfárově a já se na vás budu těšit na mém kanále nebo u dalšího článku!

Vaše Bella

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.